Obsah fóra HP iPAQ 514
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rychlost WiFi

2 posters

Goto down

Rychlost WiFi Empty Rychlost WiFi

Příspěvek  Neo 28/4/2008, 17:35

Ahoojda,..
Chci si co nevidet tento foun poridit a tak by me zajimalo, jak rychle se po pripojeni k WiFi pres tento foun da stahovat data.

Neo

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Rychlost WiFi Empty Re: Rychlost WiFi

Příspěvek  PavelH 30/4/2008, 23:56

Přesná čísla nevím. Ale velmi záleží na kvalitě připojení, na nějakých veřejně dostupných hotspotech třeba venku po městech, které bývají velmi "zasekané" trvale připojenými uživateli, si člověk často moc neškrtne - ale stačí to třeba na stažení pošty a velmi nouzové prohlížení webových stránek, fring (icq, skype) se mě v těchto případech nerozeběhne (mám teda tu starou ROMku, ta nová je údajně v připojení svižnější). Hotspoty v obchodech a restauracích jsou už na tom podstatně líp - dá se už dobře brouzdat. A domácí síť (a to nejen ta vaše, ale třeba i nezabezpečená síť souseda :-) je v pohodě pro účely telefonu. Jinak já jsem s rychlostí vcelku spokojen, jak říkám pro telefon "v terénu" to stačí a na vše ostatní mám doma 8Mbit domovní LANku, takže nemám potřebu zatěžovat telefon nějakými velkými datovými přenosy přes WIFI.

PavelH

Poeet p?íspivku : 47
Registration date : 29. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru