Obsah fóra HP iPAQ 514
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wifi ftp ve Vejprnicích(založení)

3 posters

Goto down

Wifi ftp ve Vejprnicích(založení) Empty Wifi ftp ve Vejprnicích(založení)

Příspěvek  kodas1 17/6/2008, 16:43

Udělal bych wifi ftp jen třeba pro pda.Ale nevím jestli mi stačí na pc jen wifi karta.Víte někdo co potřebuji?(s pc dělám už dlouho ale né sítě)

kodas1

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Wifi ftp ve Vejprnicích(založení) Empty Re: Wifi ftp ve Vejprnicích(založení)

Příspěvek  Carabei 18/6/2008, 22:59

wifi ftp? wtf? mno tak napada me ze bud sdilena slozka a pripojeni pres wifi, ale to by asi bylo vhodnejsi adhoc nez AP, popripade wifi jako AP s pristupem na net a tam klasicky ftp. svym zpusobem by ti pro pouziti jako AP mela stacit klasicka wifina, ale musis si dat pozor aby podporovala softwarovy AP. adhoc by nemel byt problem u jakekoliv wifiny
Carabei
Carabei

Poeet p?íspivku : 438
Registration date : 25. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Wifi ftp ve Vejprnicích(založení) Empty Re: Wifi ftp ve Vejprnicích(založení)

Příspěvek  kodas1 19/6/2008, 18:44

Tak díky já se ještě poradím s odborníky v tom krámu a mam vybranou wifinu a všichni co budete blízko tak budete mít volný přístup. co jsem našel (wifi)je:http://rstcom.eu/eshop/index.php?main_page=product_info&products_id=5417&zenid=10qpcktgmh5smlufl6bv0jmi2n204j14

kodas1

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 02. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Wifi ftp ve Vejprnicích(založení) Empty Re: Wifi ftp ve Vejprnicích(založení)

Příspěvek  trtkal 20/6/2008, 23:27

Chceš spojit smartphone s PC pomocí wifi, pak ano, na to ti stačí obyč wifi-pci karta. ftp server si nainstaluješ na PC jako program. Pak už je to jen otázka správné konfigurace wifky, aby přidělovala IP pomocí DHCP, aby jsi nemusel nasatvovat IP ručně v telefonu. Když si zapněš v PC i sdílení internetu, tak ti půjde i net přes wifi.
trtkal
trtkal

Poeet p?íspivku : 46
Registration date : 25. 05. 08

http://trtkal.net

Návrat nahoru Goto down

Wifi ftp ve Vejprnicích(založení) Empty Re: Wifi ftp ve Vejprnicích(založení)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru